Szlagier po polsku

Z czym Wam się kojarzy szlagier piłkarski? Bo nam z meczem rozgrywanym przy pełnym stadionie w świetle jupiterów. Jednak polska liga, jak to polska liga, u nas wszystko musi być na odwrót.

Dlatego też mecz pomiędzy drużynami które walczą w tym sezonie o mistrzostwo, czyli Legią a Wisłą, zostanie rozegrany w nietypowych dla takiego wydarzenia warunkach. Jakby nie wystarczyło to, że po meczu z Jagiellonią Pepsi Arena została zamknięta dla kibiców, to dodatkowo Departament Logistyki Rozgrywek przesunął godzinę rozpoczęcia zawodów. Według nowego terminarza mecz zostanie rozegrany w niedzielę o 13:00 rano. Jak na niedzielę przystało, o 13:00 to rano.

Więc jakby tego było mało, że 3/4 ludzi zainteresowanych polskich futbolem będzie w niedziele rano na kacu, to od razu po przebudzeniu będzie musiało delektować się polskim Gran Derbi. Chociaż to może jakieś rozwiązanie. Na trybunach będzie cisza i spokój, a znając historię polskich szlagierów emocje na boisku będą tak wciągające, że bez problemu będzie można przysnąć i obudzić się się w momencie, gdy poranny kac będzie już tylko złym wspomnieniem.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz