Składy:

NiemcyZieler – Ruediger, Mustafi, Ginter, Sorg – Rudy, Kramer – Goretzka, Meyer, Draxler – Volland

Polska: Boruc – Olkowski, Cionek, Szukała, Wawrzyniak – Krychowiak, Klich – Peszko, Obraniak, Rybus – Robak

Gole:

Padły nam serwery tuż po przerwie. Strona wznowiła działanie w samej końcówce meczu więc już nie kontynuowaliśmy relacji. Dzięki tym którzy byli z nami. Zapraszamy na nasze następne relacje!

Przerwa: trick Wawrzyniaka

45′ Ostatnia akcja Dextera w niemieckiej koszulce i koniec połowy. Nawet sędzia nie chciał dłużej tego oglądać.

44′ Wawrzyniak po lewym skrzydle prawie jak Bale z Barceloną! Prawie, bo to tylko Wawrzyniak.

43′ Nie ma żadnych przesłanek, żebyśmy strzelili bramkę, ale Iwański nie zapesza, ale wierzy, że wygramy ten mecz.

40′ Iwański wciąż obraża jakiegoś Niemca od rudych.

37′ Leow z coraz bardziej zażenowaną miną „ja pierdole, co tu się dzieje, jak tak dalej będzie to wyglądać, to nie dotrwam do Mundialu”.

34′ Polscy kibice krzyczą, że gramy u siebie. Przecież mecz jest w Hamburgu, u siebie byśmy grali w Dortmundzie.

33′ Sławek pół człowiek pół litra wypija swoją mocną głową piłkę z bramki i nadal nie przegrywamy!

31′ Za Tomaszem Ćwiąkałą:

30 minut Cionka: – ani jednej próby rozegrania – 2 straty – 2 odbiory – prawie same podania w poprzek – 2 nieporadne wybicia.

30′ Iwański: dobra akcja Polaków po pół godzinie gry! – Reprezentacja Nawałki robi błyskawiczne postępy.

27′ Niemcy nadal nie prowadzą z Polską. Joachim Leow z nerwów zjada swoje gile. To jego rytuał, gdy mecz nie idzie po jego myśli.

25′ Sławek Peszko kilka minut temu zabił Niemca:

19′ Gunter przy piłce oh, you touch my tralala,
mmm… my ding ding dong.

17′ Teraz Cionek wybija piłkę wprost pod nogi niemieckiego piłkarza. Widać, że to jednak polska krew.

16′ Cionek próbował strzelić gola ramieniem! Ramieniem jednak się nie da pokonać niemieckiego bramkarza.

6′ Dostrzegliśmy na trybunach transparent z herbem BVB. Nie wiem czy to kibiców niemieckich czy polskich. Obstawiamy to drugie.

5′ Sukces Adama Nawałki. 5 minuta, a my jeszcze nie przegrywamy z Niemcami C.

3′ Czy Volland strzeli gola Poland?

2′ Post scriptum do polskiego składu: u Niemców to już w ogóle nikogo nie rozpoznaliśmy.

1′ Borek ogłasza sukces. Polska Reprezentacja po raz pierwszy i ostatni gra oficjalną piłką Mistrzostw Świata 2014. Nie dla psa kiełbasa.

20:41: Hymn reprezentacji Polski. Prezentacja polskich reprezentantów. Połowy nie kojarzymy z twarzy.

20:37 – Emocję w Niemczech podobno sięgnęły zenitu. Przed chwilą skoczyłem po chipsy do Społem. Przede mną jakiś Janusz kupuje 4 Żubry. Wyciąga portfel, a tam oprócz złotówek też banknoty w euro. Jakaś gadka z kasjerką i dziękuje jej, że powiedziała mu, że dzisiaj Polska gra „bo te dupki w Niemczech to mu ani słowem o tym nie powiedziały”. Widać więc, że Niemcy rozpaleni do czerwoności. Cały czas mają w głowie chęć pomszczenia rodaków pod Grunwaldem!